Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

ŞAFAK VİP LİMUZİN & OTO KİRALAMA
 
Yaptığınız işi gittiğiniz yeri, konuklarınıza verdiğiniz değeri ve stilinizi ancak lüks prestijli araçlar ile   yansıtabilirsiniz. Şirketimizin 2002 yılından beri Şafak vip limuzin özel araç kiralama şirketi olarak kaliteli ve güvenli hizmet vermekteyiz. Her türlü özel gününüz için özel şoförlü kusursuz hizmetinizdeyiz.
 
ŞAFAK VİP LİMUZİN & OTO KİRALAMA , Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 2002 yılında kurulan ŞAFAK VİP LİMUZİN & OTO KİRALAMA , geniş araç filosu ile ihtiyaca, özel çözümler üretiyor. En uygun fiyata en güvenli en kaliteli en lüx en iyi hizmet anlayışına sahiptir. ŞAFAK VİP LİMUZİN  teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı filosunun yeniliği ve çeşitliliği ile kalitesi ve güvenilirliği ile sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.
 
Firmamızdan talep  edebileceğiniz tur, transfer  ve  programlarınızı bildiriniz size en uygun araç ve fiyat bilgisi ile size geri dönelim.
 
 
 
E-mail :
 
 
 
 
 
 
 
Mobil  : 0535 896 68 74
 
Ofis  :   0232 252 56 94
 
Fax     : 0232 252 56 94
 
Adres : ATIF BEY Mah. ETİLER Cad. NO:22/C-GAZİEMİR-İZMİR( 5470 Okunma )